Fraud case(Persian)

کلاهبرداری 1.5 میلیون دلاری! آیا پای پلیس هند درمیان است؟

درباره شرکت ما

شرکت آتیه ارگ آتبین صادرکننده معتبر محصول خرما در کیفیت های مختلف است و حدود 15 سال است که در ایران به صادرات خرما مشغول می باشد. آقای امیرزاده و همسر ایشان خانم  مرضیه وهمن مالک شرکت آتیه ارگ آتبین و برند گیلدا هستند.

 

آنچه که اتفاق افتاده است از زبان آقای امیرزاده

2017
جلب اعتماد برای کلاهبرداری از ما
یک- جلب اعتماد برای کلاهبرداری از ما:
ax1 - Fraud case(Persian)

شرکت ما در سال 2017 با شرکت Krishi Kripa  , Teli Traders  و آقای Devkumar Takkar DK آشنا شده و در سال های 2017 و 2018 چندین معامله فروش خرما به ارزش حدود 1.960.000 میلیون دلار با این شرکت ها انجام داد. این شرکت ها همزمان با ما با چندین شرکت ایرانی دیگر هم در حال معامله و تجارت بودند. کلیه وجوه دریافتی توسط ما از این شرکت ها در ابتدا همگی به صورت نقدی به دلار و درب کارخانه ما بود و در طول این چند معامله هیچ مشکلی یا بدحسابی به وجود نیامده بود. حتی در برخی موارد این شرکت ها قبل از دریافت محموله خرما، مبلغ قرارداد را به ما پرداخت می کردند. لذا ما به این شرکت ها اطمینان کامل پیدا کرده بودیم.

جدول 1- اسامی شرکت های کلاهبردار و اشخاص مسئول در آنها

R

نام شرکت

نام شخص

1

Krishi Kripa

Aditya Chirimar

2

United Traders

Farid Teli & Saad Teli

3

Teli Traders

Farid Teli & Saad Teli

4

Variety Impex

Sunil Kumar

5

Galaxy Export

Viral Shaileshbhai Tanna

6

Dates Kingdom

Devkumar Takkar DK

Teli Traders - Fraud case(Persian)

Teli Traders info in hindustanyellowpages.in website

2018
جلب اعتماد بیشتر
دو - جلب اعتماد بیشتر
Devkumar Takkar DK - Fraud case(Persian)

در سال  2018  شرکت آقای Devkumar Takkar DK از شرکت Dates Kingdom  که با خریدهای نقدی قبلی خود و پرداخت وجه نقد درب کارخانه اعتماد شرکت ما را جلب کرده بود؛ دو نفر به نامهای Farid Teli & Saad Teli از شرکت های United Traders وTeli Traders  را با عنوان واردن کننده و فروشنده عمده خرما در هند با ما آشنا نمود. ما طبق اعتمادی که به آقای Devkumar Takkar داشتیم، ایشان و دو شرکت دیگر نامبرده را به عنوان تاجر های بزرگ خرما در هند کاملا پذیرفته بودیم و چند خرید نقدی در محل کارخانه ما انجام دادند که تصاویر آن نیز به صورت مستند وجود دارد. Farid Teli و DK پیگیری سفارشها را انجام می دادند و و در ایران به من پرداخت می کردند که بعداً در طول تحقیقاتم متوجه شدم که تجارتشان را در هند نیز بطور غیرقانونی انجام می دهد و از طریق خرید به صورت نقدی به پولشویی و فرار مالیاتی می پردازند.

Devkumar's Facebook Account

2019-2020
شروع کلاهبرداری بزرگ
سه - شروع کلاهبرداری بزرگ
Telli - Fraud case(Persian)

در سال 2019  سه شرکت Teli traders, United Traders ,Krishi Kripa  با همکاری همدیگر 27 کانتینر خرما در کیفیت های مختلف را به ما سفارش دادند. و ما برای آنها خرماها را ارسال کردیم. آنها با اصرار فراوان پس از دریافت 27 کانتینر، ما را به هند دعوت کردند. قرار بر این بود که این حجم خرید توسط ایشان در مدت حداکثر 2 ماه تسویه شود. ما هم به اصرار آنها به هند رفتیم. زمانی که به هند رفتیم، Farid Teli  و پسرش Saad Teli  بهمراه Devkumar  در جلسه ای که در تاریخ 2020.01.14  با ما داشتند، تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد بیشتر انجام دادند. وقتی که ما پرداخت محموله های قبلی را درخواست کردیم، اعلام کردند که برند خرمای ما (برند گیلدا) در بازار هند تقاضای زیادی داشته ولی از آنجا که در هند فروش به صورت اعتباری است به من اطمینان دادند که تمام بارها به مشتریان فروخته شده است و به زودی مبالغ آن را دریافت خواهند کرد و پس از آن به ما نیز پرداخت خواهند کرد و با این بهانه از ما تقاضای ارسال حجم بیشتری خرما را نمودند.

Farid teli and I - Fraud case(Persian)

بنابراین درخواست 23 کانتینر دیگر از ما کردند. دلیل اصلی این سفارش هم به گفته آنها نزدیک شدن به ماه رمضان و تقاضای زیاد خرما در هند بود.  همچنین با نشان دادن دفتر خود که داخل بازار Vashi -APMC Market  بود سعی در جلب اعتماد نهایی ما نمودند. ما هم طبق اعتمادی که به این شرکت ها داشتیم حجم خرمای درخواستی آنها را بارگذاری و به هند ارسال نمودیم.

همچنین آن ها آنها نام شرکت های Variety Impex و Galaxy Exporters را بعنوان تحویل گیرنده اعلام کردند و خواستند که اسناد محموله ها به نام آنها صادر شود. توافق این سفارش توسط من، زن من، Farid Teli, Saad Teliو Dev Kumar امضا شد که در فایل آپلود شده زیر میتوانید مشاهده نمایید.

 پس از بارگیری و ارسال محموله خرما، طی تماسی که از ایشان داشتیم ، حدود 10 روز پس از ارسال کل بار به دست ایشان رسید که اسناد آپلود شده در ادامه همین بخش قابل مشاهده می باشد.

Farid Teli in My Factory warehouse - Fraud case(Persian)

در هنگام قرارداد ما توافق کرده بودیم که  نهایتاً در مدت 40 روز پس از رسیدن بار آخر، پرداخت انجام شود. ولی ایشان به بهانه های دروغین مختلف این پرداخت را مرتب به تعویق انداختند. یکی از مهمترین بهانه های ایشان لاک داون شدن گمرک و واردات به دلیل شیوع ویروس Covid-19 (کرونا) در هند بود.

Me and Farid Teli when he invited me to India - Fraud case(Persian)

در ادامه بازی های جدیدی برای عدم پرداخت پول توسط این اشخاص شروع شد. مثلا اذعان کردند که به دلایلی میخواهند مبلغ قرارداد را به صورت نقدی برای پرداخت نکردن مالیات به دولت هند به ما تحویل دهند.

Download Full Scanned Documents(259 Pages): Click here.

2020
شروع شکایت از طریق کنسولگری ایران در بمبئی
چهار- شروع شکایت از طریق کنسولگری ایران در بمبئی
Alikhani - Fraud case(Persian)

در نهایت پس از اینکه حدود 6 ماه پول را به ما ندادند من از طریق کنسولگری ایران در بمبئی (با سرکنسولگری آقای علیخانی) اقدام به ثبت شکایت نمودم. در اکتبر 2020 من و همسرم در تاریخ 2020.10.12 جلسه با Farid Teli و Saad Teli داشتیم و قرار بر این شد که قسمتی از مبلغ بدهی را پرداخت نمایند. ولی چند روز بعد، آنها جلسه برگزار شده و مفاد جلسه و مهلت تعیین شده برای پرداخت را کاملا رد کردند. 

console - Fraud case(Persian)

Download Full Scanned Documents(259 Pages): Click here.

2020
شروع شکایت از طریق پلیس Navi Mumbai
پنج- شروع شکایت از طریق پلیس Navi Mumbai
mumbai police 1 1024x569 - Fraud case(Persian)

ما برای پیگیری شکایت خود به پلیس هند مراجعه کردیم و شکایت خود را به پلیس Navi Mumbai ارائه کردیم. قرار شد که ظرف مدت 14 روز پلیس پرونده را پیگیری نماید ولی به طرز بسیار عجیبی هیچ اطلاعی به ما داده نشد. پلیس برای حل این مشکل هیچ تلاشی نکرده و حتی پرونده را در سکوت قرار داد. بازهم سوال دیگری برای من بی جواب باقی ماند: آیا پلیس Navi Mumbai در پرونده من عادلانه عمل کرده است یا به دلایلی از تاجرهای هندی طرفداری کرده است؟ چرا؟

Download Full Scanned Documents(259 Pages): Click here.

Download the Police Complaint document: Click here.

2020-2021
جعل اسناد در بندر جبلعلی دبی
شش- جعل اسناد در بندر جبلعلی دبی
alkabira 1024x552 - Fraud case(Persian)

بعد از مدتی ایمیلی برای ما از سوی کنسولگری ایران ارسال شد که نشان میداد Farid Teli و Saad Teli اسنادی را به همکاری شرکت Al Kabira General Trading LLC در امارات جعل کرده اند که نشان می دهد مبدا محموله خرما به جای ایران، جبل علی امارات است که جعلی بودن این اسناد برای دولت هند هم کاملا محرز و مشخص است. به عنوان مثال در بارنامه های ارائه شده توسط این شرکت ها به کنسولگری ایران کاملا مشهود است که این بارنامه ها جعلی است و به راحتی می توان آنها را با همان شماره بارنامه و شماره کانتینر اصلی مقایسه کرد. و همینطور عدم ارائه گواهی مبداً توسط این اشخاص نیز دلیلی دیگر بر ادعای دروغ آنها بود.

چیزی که عجیب بود این بود که با اینکه جعلی بودن اسناد ارائه شده توسط Farid Teli و Saad Teli برای  پلیس Navi Mumbai کاملاً واضح بود اما همچنان پلیس سکوت کرده و هیچ کاری انجام ندادند. اتاق بازرگانی ایران که یک نهاد دولتی است نیز نامه ای با جزییات کامل در خصوص این پرونده صادر کرده است. بنابراین با تجزیه و تحلیل تمامی اسناد پیوست، کاملا مشخص است که بار از ایران به مقصد هند بارگیری شده است.

همانطور که در این لینک مشاهده می شود، یکی از بزرگترین شریکهای تجاری شرکت Al Kabira General Trading LLc ، شرکت GALAXY EXPORTS  می باشد. همین سند ارتباط و همدستی این شرکت های کلاهبردار را مشخص می کند. همچنین این شرکت علاوه بر ما  از شرکت های زیادی در ایران مانند شرکت های ARSHA TANDIS MEHR OFOGH ، TANIN MEHRAD PARDISAN و ROHAM TEJARAT SABZ ASTARA CO کلاهبرداری نموده است.

Galaxy - Fraud case(Persian)

Download Full Scanned Documents(259 Pages): Click here.

 

2022
سایر اسناد و یافته ها
هفت - سایر اسناد و یافته ها
Imran - Fraud case(Persian)

تجزیه و تحلیل اسناد و مدارک ضمیمه شده در این گزارش ها نشان می دهد که Farid Teli, Saad Teli ,Dev Kumar شرکت های ذکر شده را اداره می کنند و همگی در این پرونده کلاهبرداری دخیل هستند. همچنین یک فایل صوتی از من به همراه مترجمم و Dev kumar در دسترس است که این مشارکت و رهبری شرکت ها را ثابت می کند.

همچنین من از طریق منابع خودم دریافتم که یکی از بستگان نزدیک Fari Teli و همکارانش و DK به نام Imran Teli توسط اداره اطلاعات درآمد (DRI) دستگیر شده است که نمونه صفحه روزنامه هندوستان تایمز هم موجود است. در بخش قبلی لینک خبر را قرار دادم.

 

To see the original news about Imran Teli on the official website of Hindustan News, click here.

Download Full Scanned Documents(259 Pages): Click here.

Download the Police Complaint document: Click here.

2022
وضعیت من درحال حاضر
هشت- وضعیت من درحال حاضر

به دلیل این کلاهبرداری بزرگ، من بدهی های زیادی دارم. کشور من دوست دیرینه هند است و خواهش می کنم که در گرفتن پولم به من کمک کنید.

لذا خواهشمند است شخصاً به موضوع فوق رسیدگی و طبق قانون با کلیه موارد فوق برخورد شود. به دلیل ارتکاب جرمی که طبق قانون هندوستان بندهای ,34,120A,120 B, 405, 406, 409 420, 465 , 468, 471 و قانون گمرک هند بخش های  104, 135(1)(a), 135 (1)(b)مجازات شوند.

این شکایت توسط من در ایران به زبان فارسی نوشته شده است و سپس توسط مترجم های شرکت مطالب این شکایت به انگلیسی، هندی، اردو، بنگالی، چینی، نپالی، عربی و برمه ای ترجمه شده است.

2023
انتظار کمک از چه کسانی داریم؟
نه-انتظار کمک از چه کسانی داریم؟
Mahatma Gandhi getty compressed 1024x576 - Fraud case(Persian)

از تمام کسانی که دلسوزانه در مسیر عدالت و مبارزه با فساد در هند و سراسر دنیا حرکت می کنند، التماس میکنم که به پرونده من رسیدگی کنند و با فسادی که دامنگیر کشور هند شده است مبارزه کنند تا نام جاویدان رهبر سیاسی و معنوی بزرگ هند (مهاتما گاندی ) و کشور زیبای هندوستان در جوامع بین المللی لکه دار نشود.

یک کپی از این شرح وقایع و مستندات کامل آن برای این اشخاص و سازمان ها ارسال خواهد شد:

انتظار کمک از چه کسانی داریم؟

Societies and foundations:

 • Directorate General of Foreign Trade(DGFT)
 • Directorate of Revenue Intelligence ( DRI)
 • Maharashtra Police
 • Navi Mumbai Police
 • Bharatiya Janata Party (BJP)
 • India Anti-Corruption Branch of Directorate of Vigilance
 • India ANTI-CORRUPTION & INTEGRITY HUB
 • India Anti-Corruption Committee
 • India Anti-Corruption Foundation
 • Transparency International India (TII)
 • Anticorruption India
 • Anti-corruption foundation
 • Anti-Corruption Foundation of India
 • United Nations Office on Drugs and Crime
 • ANTI CORRUPTION & CRIME BUREAU OF INDIA (Trust)
 • ANTI CORRUPTION & CRIME BUREAU OF INDIA (ACCBI))
 • National Anti-Corruption Commission (NACC)

Anti-Corruption Police stuffs of Maharashtra state:

Name

PoliceStattion

District

State

Pin Code

Bhargavee Arun balsane

 

NASHIK

Maharashtra

420003

Chandrashekhar Devendra Bhavsar

Lasalgaon

NASHIK

Maharashtra

422306

Mahesh Ashok Golande

Kandivali police station

MUMBAI

Maharashtra

400067

haji khalid usman

mahim police station

MUMBAI

Maharashtra

400016

Neel thakkar

Mulund mumbai

MUMBAI

Maharashtra

400080

DURVESH

VERSOVA, DN NAGAR

MUMBAI

Maharashtra

 

Harsh Vora

Ghatkopar

MUMBAI

Maharashtra

400086

Rizwan shaikh

Santacruz East Vakola Police stn

MUMBAI

Maharashtra

400055

Sachin Nehe

 

RAIGARH

Maharashtra

410206

Nikita Verma

Kharghar Police station

RAIGARH

Maharashtra

 

VISHVARAJ JAIDEV DEVAR

PUNE CAMP

PUNE

Maharashtra

411001

Loukik bora

Bibwewadi

PUNE

Maharashtra

411037

TEJAS RAJENDRA PARMALE

BHOSARI

PUNE

Maharashtra

411039

AKSHAY

swargate

PUNE

Maharashtra

411042

Sachin Parse

Keshav nagar, pune

PUNE

Maharashtra

411036

Ranjeet Kamble

Pimpri

PUNE

Maharashtra

411017

Vijay

dapodi pune

PUNE

Maharashtra

411012

Rajendra Patil

Islampi

SANGLI

Maharashtra

411041

ASHFAQ MOMIN

MIRAJ CITY POLICE STATION

SANGLI

Maharashtra

 

 

 

Cabinet Ministers of India:

Smt. Nirmala Sitharaman

Minister of Finance; and Minister of Corporate Affairs

Shri Narendra Singh Tomar

Minister of Agriculture and Farmers Welfare

Dr. Subrahmanyam Jaishankar

Minister of External Affairs

Shri Piyush Goyal

Minister of Commerce and Industry; Minister of Consumer Affairs, Food and Public Distribution; and Minister of Textiles

Dr. Virendra Kumar

Minister of Social Justice and Empowerment

Shri Pashu Pati Kumar Paras

Minister of Food Processing Industries

Shri Kiren Rijiju

Minister of Law and Justice

Shri Bhupender Yadav

Minister of Environment, Forest and Climate Change; and Minister of Labour and Employment

Shri G. Kishan Reddy

Minister of Culture; Minister of Tourism; and

Minister of Development of North Eastern Region

 

People:

 • सुरेंद्र विश्वकर्मा
 • जय प्रकाश शर्मा
 • आनन्द विश्वकर्मा
 • फूलमती विश्वकर्मा
 • आकांक्षा विश्वकर्मा
 • Narendra Modi
 • Rajnath Singh
 • Amit Shah
 • Anil Baluni
 • Chandrakant (Babu) Kavlekar
 • R. Thapa
 • Anil Jain
 • Anupam Hazra
 • Ashwath Narayan. C.N.
 • Bharatiben Shyal
 • Dinesh Sharma
 • Heena Gavit
 • K. Laxman
 • Mahesh Chandra Sharma
 • Manik Saha
 • Murli Manohar Joshi
 • Narendra Singh
 • Nirmal Singh
 • R. Balashankar
 • Rajendra Ashok Phadke
 • Raman Singh
 • Ramesh Pokhriyal ‘Nishank’
 • Sanjay Jaiswal
 • Sanjay Mayukh
 • Satyanarayan Jatiya
 • Shiv Shakti Bakshi
 • Sudha Yadav
 • Sudhanshu Trivedi
 • Arun Kumar Jain
 • Gen. B.C. Khanduri
 • K. Subha
 • Om Prakash Dhankar
 • Sardar R.P. Singh
 • Shi Rajeev Bhattacharyya
 • Shri Abdul Khader Haji
 • Shri Abdulla Kutty
 • Shri Abhay kumar Giri
 • Shri Ajaey Kumar
 • Shri Ajay Jamwal
 • Shri Ajoy Bairagi
 • Shri Amit Malviya
 • Shri Amit Shah
 • Shri Amitava Chakravorty
 • Shri Anant Narayan Mishra
 • Shri Anil Baluni
 • Shri Anil Goel
 • Shri Arjun Munda
 • Shri Arun Kumar
 • Shri Arun Singh
 • Shri Arun Sood
 • Rekha Verma
 • Renu Devi
 • Sanju Verma
 • Shazia Ilmi
 • Vasundhara Raje
 • Sushree Saroj Pandey
 • Sushree Uma Bharti
 • Shri Vijay Kumar Sinha
 • Shri Vijay Rupani
 • Shri Vinod Sonkar
 • Shri Vinod Tawde
 • Shri Arvind Menon
 • Shri Ashok Dhawan
 • Shri Ashok Koul
 • Shri Ashwani Sharma
 • Shri Avinash Rai Khanna
 • Shri B. S. Yediyurappa
 • Shri B.L. Santhosh
 • Shri Babulal Marandi
 • Shri Baijayant Jay Panda
 • Shri Balasubrahmanyam Kamarsu
 • Shri Baldev Raj Sharma
 • Shri Bandi Sanjay Kumar
 • Shri Basavaraj S Bommai
 • Shri Bhabesh Kalita
 • Shri Bhagwat Saran Mathur
 • Shri Bhikhubhai Dalsaniya
 • Shri Bhupender Yadav
 • Shri Bhupendra Patel
 • Shri Bhupendra Singh
 • Shri Biplab Kumar Deb
 • Shri Biyuram Wahge
 • Shri Brajesh Pathak
 • Shri C T Ravi
 • Shri C. R. Patil
 • Shri Chandrakant Dada Patil
 • Shri Chandrashekhar
 • Shri Chandrashekhar Bawankule
 • Shri Chowna Mein
 • Shri D.V. Sadananda Gowda
 • Shri Dal Bahadur Chauhan
 • Shri Deepak Prakash
 • Shri Deepesh Thakorbhai Tandel
 • Shri Devendra Fadnavis
 • Shri Dharmpal Singh
 • Shri Dilip Ghosh
 • Shri Dilip Saikia
 • Shri Dinesh Kumar
 • Shri Dushyant Kumar Gautam
 • Shri Ernest Mawrie
 • Shri G.R. Ravindra Raju
 • Shri Gaurav Bhatia
 • Shri Gopal Krishna Agarwal
 • Shri Govind Karjol
 • Eknath Shinde
 • Shri Gulabchand Kataria
 • Shri Guruprakash
 • Shri H. Raja
 • Shri Harish Dwivedi
 • Shri Himanta Biswa Sarma
 • Shri Hitanand Sharma
 • Shri Hriday Nath Singh
 • Shri Iqbal Singh Lalpura
 • Shri Jagat Prakash Nadda
 • Smt D.K. Aruna
 • Smt Sharda Devi
 • Smt Vanathi Srinivasan
 • Smt Vijaya Rahatkar
 • Alka Gurjar
 • Asha Lakra
 • D. Purandeswari
 • Pankaja Munde
 • Poonam Mahajan
 • Shri V Muraleedharan
 • Shri V. Saminathan
 • Shri V. Satish
 • Shri Vanlalhmuaka
 • Shri Jagdish Shettar
 • Shri Jairam Thakur
 • Shri Jaiveer Shergill
 • Shri Jamal Siddiqui
 • Shri Jamyang Tsering Namgyal
 • Shri Jayanarayan Mishra
 • Shri Jishnu Dev Varma
 • Shri K K Sharma
 • Shri K. Annamalai
 • Shri K. Surendran
 • Shri K.S. Eshwarappa
 • Shri Kailash Vijayvargiya
 • Shri Karamveer
 • Shri Kavinder Gupta
 • Shri Kesava Vinayagam
 • Shri Keshav Prasad Maurya
 • Shri Kota Srinivasan Poojari
 • Shri L. K. Advani
 • Shri Lal Singh Arya
 • Shri Laxman Sangappa Savadi
 • Shri Laxmikant Bajpai
 • Shri M Ganeshan
 • Shri M. Chuba Ao
 • Shri Mahendra Bhatt
 • Shri Mahendra Kumar
 • Shri Mahendra Pandey
 • Shri Makhan Singh
 • Shri Manas Mohanty
 • Shri Mangal Prabhat Lodha
 • Shri Manohar Ajgaonkar
 • Shri Manohar Lal Khattar
 • Shri Manthri Srinivasulu
 • Shri Mmhonlumo Kikon
 • Shri N. Biren Singh
 • Shri N. Madhukar
 • Shri Nagendra ji
 • Shri Nainar Nagendran
 • Shri Nalin Kumar Kateel
 • Shri Nalin S. Kohli
 • Shri Narayan Chandel
 • Shri Narendra Modi
 • Shri Nitin Navin
 • Shri Nitinbhai Patel
 • Shri Om Mathur
 • Shri Om Pathak
 • Shri Omprakash Dhurve
 • Shri P. Muralidhar Rao
 • Shri P.V.N. Madhav
 • Shri Parshottam Rupala
 • Shri Pavan Rana
 • Shri Pawan Sai
 • Shri Pawan Sharma
 • Shri Pema Khandu
 • Shri Phanindra Nath Sarma
 • Shri Virendra Sachdeva
 • Shri Vishnu Datt Sharma
 • Shri Vishnu Deo Sai
 • Shri Vivek Dadhakar
 • Shri Y Patton
 • Shri Yogi Adityanath
 • Smt Aparajita Sarangi
 • Smt Bharti Ghosh
 • Smt Bharti Ghosh
 • Shri Temjen Imna Along
 • Shri Tirath Singh Rawat
 • Shri Tom Vadakkan
 • Shri Trivendra Singh Rawat
 • Shri Piyush Goyal
 • Shri Prabhat Jha
 • Shri Praduman
 • Shri Pramod Sawant
 • Shri Prashant Arora
 • Shri Praveen Dharekar
 • Shri Prem Kumar Dhumal
 • Shri Prem Shukla
 • Shri Pushkar Singh Dhami
 • Shri R. Ashok
 • Shri Radha Mohan Singh
 • Shri Raghubar Das
 • Shri Rajendra Rathore
 • Shri Rajesh Agarwal
 • Shri Rajiv Pratap Rudy
 • Shri Rajkumar Chahar
 • Shri Rajnath Singh
 • Shri Rajnish Kumar
 • Shri Raju Bista
 • Shri Raju Bista
 • Shri Rajyavardhan Singh Rathore
 • Shri Rakesh Singh
 • Shri Ramveer Singh Bidhuri
 • Shri Ratnakar
 • Shri Ravinder Raina
 • Shri Rituraj Sinha
 • Shri S. Mohan Rajulu
 • Shri Sadanand M Shet Tanavade
 • Shri Sambit Patra
 • Shri Samir Mohanty
 • Shri Samir Oraon
 • Shri Samrat Choudhary
 • Shri Sarbananda Sonowal
 • Shri Sarbananda Sonowal
 • Shri Satish Dhond
 • Shri Satish Poonia
 • Shri Satya Kumar
 • Shri Saudan Singh
 • Shri Sayed Shahnawaz Hussain
 • Shri Shanta Kumar
 • Shri Shehzad Poonawalla
 • Shri Shiv Prakash
 • Shri Shiv Prakash
 • Shri Shivraj Singh Chauhan
 • Shri Shyam Jaju
 • Shri Siddharthan
 • Shri Somu Veerraju
 • Shri Subhash
 • Shri Sudhir Gupta
 • Shri Suhas Bhagat
 • Shri Sukanta Majumdar
 • Shri Sundar Kumar Pal
 • Shri Sunil Bansal
 • Shri Sunil Deodhar
 • Shri Sunil Pandey
 • Shri Suresh Kumar Kashyap
 • Shri Suresh Pujari
 • Shri Sushil Kumar Modi
 • Shri Suvendu Adhikari
 • Shri Syed Zafar Islam
 • Shri Tarkishore Prasad
 • Shri Tarun Chugh
 • Shri Tejasvi Surya

Newspapers of Pakistan:

 • Pakistan Times (Urdu:پاکستان ٹائمز)
 • Daily Bazpurs (Urdu:بازپرس روزنامہ)
 • Daily Qudrat
 • The Dayspring
 • Pahanji Akhbar (Sindhi:پيهنجي اخبار)
 • Daily Jhoke
 • Daily Ibrat (Urdu:عبرت)
 • Daily Jang (Urdu:روزنامہ جنگ)
 • Daily Nawa-i-Waqt
 • Daily The Patriot
 • Khabrain (Urdu:خبریں)
 • Daily Express (Urdu:ایکسپریس)
 • Daily Global Current News (Urdu:گلوبل نیوز )
 • BOL News (Urdu:بول نیوز)
 • Daily Nai Baat
 • Daily Sarhad(Urdu:سرحد)
 • Business Recorder
 • Daily Times
 • Dawn
 • The Friday Times
 • Bayan
 • The Frontier Post
 • The Nation
 • The News International
 • Pakistan Observer
 • The Post
 • Khalsa Akhbar Lahore
 • The Regional Times of Sindh
 • The Star
 • The Statesman
 • Pakistan Today
 • Daily Pakistan
 • The Express Tribune
 • Daily Dunya
 • Daily Nizam (Urdu:روزنامہ نظام)
 • Wahdat (Pashto: وحدت)
 • Sajjan (Punjabi:سجن)
 • Daily Talib
 • Pakistan Tribune
 • Urdu Globally
 • Al Akhbar
 • Awam
 • Daily Lokaai (Punjabi:لوکائی)
 • Bhulekha (Punjabi:بھلیکھا)
 • Daily Hilal-e-Pakistan (Sindhi: هلال پاڪستان)
 • Daily Kawish(Sindhi: ڪاوش)
 • Daily Koshish(Sindhi: ڪوشش)
 • Daily Mehran(Sindhi: مهراڻ)
 • Daily 92 (Urdu: روزنامہ ٩٢)
 • Daily Safeer(Sindhi: سفیر)
 • Daily Sindh (Sindhi: سنڌ)
 • Daily Sindhu (Sindhi: سنڌو)
 • Daily Basharat(Urdu:روزنامہ بشارت)
 • Daily Ummat
 • Manaqib(Urdu:مناقب)
 • Qum News
 • Christian Voice
 • Indus News
 • Weekly Parda Chaak (Urdu:ہفت روزہ پردہ چاک)
 • Daily Ausaf
 • Daily Aaj
 • Daily Mashriq
 • Civil and Military Gazette
 • Daily Asas
 • Daily Awam
 • Daily Awami Awaz
 • Daily Din
 • Daily Imroze
 • Daily Inqilab
 • Daily Jasarat
 • Daily Qaumi Bandhan
 • Khyber Mail
 • Daily Maidan
 • Millat
 • Talár
 • Agahi
 • Zamindar
 • Nawai Watan
 • Sandesh
 • Socialist Weekly
 • Daily Sehar
 • Daily Nai Roshni
 • Qaum
 • Soon Times
 • The Thursday Times

Newspapers of India:

 • Amar Ujala
 • Greater Kashmir
 • Dainik Jagran
 • Dainik Navajyoti
 • Hari Bhoomi
 • Jansatta
 • Nava Bharat
 • Navodaya Times
 • Navbharat Times
 • Jan Morcha
 • Punjab Kesari
 • Pratahkal
 • Sarkar Ki Upalabdhiya
 • Hind Samachar
 • Rajasthan Patrika
 • Parichay Times
 • Ahmedabad Mirror
 • Arunachal Front
 • Asian Age
 • Business Line
 • Business Standard
 • Daily Excelsior
 • Daily News and Analysis
 • Deccan Chronicle
 • Deccan Herald
 • Financial Express
 • The Free Press Journal
 • Imphal Free Press
 • Kashmir Times
 • O Heraldo
 • Orissa Post
 • Mid-Day
 • Mint
 • Mumbai Mirror
 • Nagaland Post
 • North East Mail
 • Mumbai Samachar
 • The Pioneer
 • Star of Mysore
 • State Times
 • The Assam Chronicle
 • The Assam Tribune
 • The Economic Times
 • The Hans India
 • The Hitavada
 • The Hindu
 • Hindustan Times
 • The Indian Express
 • The Morung Express
 • The Navhind Times
 • The New Indian Express
 • News Today
 • The North East Times
 • The Sentinel
 • The Shillong Times
 • The Statesman
 • The Telegraph
 • The Times of India
 • The Tribune
 • Bangalore Mirror
 • The Afternoon Despatch & Courier
 • Sikkim Express
 • Telangana Today
 • Taasir
 • Amar Asom
 • Asomiya Khabar
 • Asomiya Pratidin
 • Dainik Janambhumi
 • Dainik Agradoot
 • Gana Adhikar
 • Janasadharan
 • Niyomiya Barta
 • Aajkaal
 • Anandabazar Patrika
 • Bartaman Patrika
 • Dainik Bhaskar
 • Dainik Sambad
 • Dainik Statesman
 • Ebela
 • Ei Samay
 • Ekdin
 • Ganashakti
 • Kalantar
 • Jago Bangla
 • Dainik Jugasankha
 • Sangbad Pratidin
 • Uttarbanga Sambad
 • Jagat Darpan
 • Gujarat Samachar
 • Divya Bhaskar
 • Gujarat Today
 • Jai Hind
 • Kutch Mitra
 • Nobat
 • Phulchhab
 • Sambhaav
 • Gujarat Mitra
 • Sandesh
 • Koshur Akhbar
 • Hosa Digantha
 • Janathavani
 • Vishwavani
 • Kannada Prabha
 • Lankesh Patrike
 • Prajavani
 • Samyukta Karnataka
 • Sanjevani
 • Udayavani
 • Varthabharathi
 • Vijaya Karnataka
 • Hai Bangalore
 • Vijayavani
 • Karavali Ale
 • Karavali Munjavu
 • Mangaluru Samachara
 • Mysooru Mithra
 • Usha Kirana
 • Sunaparant
 • Siraj Daily
 • Chandrika
 • Deepika
 • Deshabhimani
 • General
 • Janayugom
 • Janmabhumi
 • Kerala Kaumudi
 • Kerala Kaumudi Flash
 • Madhyamam
 • Malayala Manorama
 • Mangalam
 • Mathrubhumi
 • Rashtra Deepika
 • Thejas
 • Kesari
 • Lokmat
 • Deshdoot
 • Loksatta
 • Mahanagar
 • Maharashtra Times
 • Nava Kaal
 • Prahaar
 • Pudhari
 • Saamana
 • Sakal
 • Tarun Bharat
 • Poknapham
 • Vanglaini
 • The Samaja
 • Samaya
 • Sambad
 • Dharitri
 • Pragativadi
 • Punjabi Tribune
 • Ajit
 • Rozana Spokesman
 • Jagbani
 • Daily Punjab Times
 • Dinamalar
 • Dinamani
 • Dinakaran
 • Dina Thanthi
 • The Hindu
 • Tamil Murasu
 • Andhra Bhoomi
 • Andhra Jyothi
 • Andhra Prabha
 • Andhra Patrika
 • Eenadu
 • Mana Telangana
 • Namasthe Telangana
 • Nava Telangana
 • Praja Shakti
 • Janam Sakshi
 • Sakshi
 • Suryaa
 • Vaartha
 • Hind Samachar
 • Munsif Daily
 • The Musalman
 • Siasat
 • Urdu Times
 • The Inquilab
 • Financial Chronicle
 • Sudharma
 • Sakaal Times
 • Sanmarg
 • Organiser
 • Panchjanya
 • Rising Kashmi

Newspapers of Bangladesh:

• Amar Desh (Bengali: আমার দেশ; “My country”)
• The Bangladesh Observer,
• Kishore Bangla
• Daily Banglar Bani,
• The Kohinoor
• The Daily Star
• The Financial Express
• Daily Sun
• The Daily Observer
• Dhaka Tribune
• New Age
• The Independent

• Ajker Kagoj (Bengali: দৈনিক আজকের কাগজ; “Today’s Paper”),

• Jaijaidin
• Daily Naya Diganta
• The Azadi
• The Daily Sangram
• Ajker Patrika
• Forum
• Dhaka Courier
• Holiday
• ICE Today
• Weekly Blitz
• Bangladesh Sangbad Sangstha (BSS)

• bdnews24.com
• Banglanews24.com
• Priyo
• Risingbd.com
• United News of Bangladesh
• Jagonews24.com
• BBC Bangla
• Bangla Tribune
• Dhaka Post
• The Bangladesh Today

• Bangladesh Pratidin
• Prothom Alo
• Kaler Kantho
• Jugantor
• The Daily Ittefaq
• Janakantha
• Samakal
• Amader Shomoy
• Bhorer Kagoj
• Manab Zamin
• Alokito Bangladesh
• The Sangbad
• Daily Inqilab

Newspapers of Nepal:

• Gorkhapatra (गोरखापत्र)
• The Himalayan Times
• Janakpur Today
• The Kathmandu Post
• Himalaya Times
• Annapurna Post
• Majdoor

• Naya Patrika
• Nepal Bhasa Patrika
• República
• The Rising Nepal
• Jana Aastha National Weekly
• Nepal Magazine
• People’s Review weekly

• Himal Khabarpatrika
• Nepali Times
• Saptahik
• Nari
• Rajdhani
• Mithila jagaran
• Duniyakokhabar Saptahik

• Annapurna Post
• Image Khabar
• Online Khabar
• Nepal Rastriya dainik
• Nepal National Daily
• Nepalkhabar
• eKantipur
 

Newspapers of Sri Lanka:

• Resa
• Rivira
• Sathi Aga Aruna
• Silumina
• Sudar Oli
• The Sunday Leader
• The Sunday Morning
• Sunday Observer
• The Sunday Times
• Thamilan
• Thinakaran
• Thinakkural
• Uthayan
• Virakesari
• Randiwa

 • Sathhanda
 • Siyadesa
 • Aloka Udapadi
 • Budhusarana
 • C3 Magazine
 • Daily FT
 • Echelon
 • Gnanartha Pradeepaya
 • HE
 • Kalaikesari
 • LMD
 • Mahamegha
 • The Messenger
 • Namaskara
 • Ada
 • Aruna
 • Daily Mirror
 • Ceylon Today
 • Daily News
 • Dinamina
 • Divaina
 • The Island
 • Lakbima
 • Lakbima News
 • Lankadeepa
 • Mawbima
 • The Morning
 • The Nation
 • Ravaya

• Navaliya
• Nesan
• OSL-THE Investment Magazine
• Sarasaviya
• Sothida Kesari
• Tharunie
• Torque & Throttle Magazine
• Vaikarai
• Vidusara
• Wijeya

Newspapers of Bhutan:

• Bhutan Observer
• The Bhutan Times
• Bhutan Today

• Bhutan Youth
• The Bhutanese
• Business Bhutan

• Druk Neytshul
• Druk Yoedzer
• Gyalchi Sarshog

• The Journalist
• Kuensel
• Bhutan News Service

Newspapers of Myanmar:

• Kyemon (The Mirror)
• Myanma Alin (The Light of Myanmar)
• Myawady Daily
• New Light of Myanma
• The Yadanabon
• 7 Day News
• China Daily Global Edition
• D-Wave
• Daily Eleven
• Empire Daily
• Golden Fresh Land
• The Messenger
• Myanmar Business Today
• Democracy (ceased publication in 2019)

• The Myanmar Times
• The Standard Time Daily
• The Straits Times Myanmar Edition
• The Union Daily
• The Voice Daily
• The Yangon Times
• A-Myin-thit
• BiWeekly Eleven
• Burma Today
• The Commerce Journal
• Education Digest Journal
• First Eleven
• Myanmar Freedom Daily
• The Nation
• The Worker

• Flower News
• Frontier Myanmar
• Internet Journal
• Kanaung Journal of Industry and Commerce
• Kumudra
• Hmukhin Shudaunk
• Myanmar Business Today
• Myanmar Digest
• Myanmar Post
• Sunday Journal
• Premier Eleven
• Popular News Journal
• The Guardian

• Seven Days News
• Seven Days Sports
• The Voice Weekly
• Weekly Eleven
• The Irrawaddy
• Zay Gwet
• Pyi Myanmar News Journal
• Good Health Journal
• The Tanintharyi Weekly
• Mizzima News Agenc
• Mandalay Gazette
• Freedom News Group
• The Botataung
• Daily Sport Journal[citation needed]

Newspapers of China:

• China Daily
• China Economic Daily
• China Education Daily
• China News Digest (Hua Xia Wen Zhai)
• China Public Security Daily
• China Youth Daily (Zhongguo Qingnian Bao)
• Economic Information Daily
• The Economic Observer
• Global Times
• Gongren Ribao
• Guangming Daily
• Legal Daily (Fazhi Ribao)
• Nongmin Ribao (Farmers’ Daily)
• People’s Court Daily
• People’s Daily (Renmin Ribao)
• PLA Daily (Jiefangjun Bao)
• Reference News
• Anhui Daily
• Hefei Wanbao
• Beijing Daily
• Beijing Daily Messenger
• Beijing Entertainment News
• Beijing Evening News
• Beijing Globe
• Beijing Morning News
• The Beijing News (Xin Jing Bao)
• Beijing Portal
• Beijing Ribao
• Beijing Times (Jing Hua Shi Bao)
• Beijing Today
• Beijing Youth Daily
• China Newsday
• Freezing Point
• Legal Mirror (Fazhi Ribao)
• A Liar’s Digest
• Chongqing Daily
• China High Tech
• Chongqing Evening News
• Chongqing Globe
• Chongqing News
• Chongqing Today
• Common Talk
• Fujian Ribao
• Gansu Daily
• 21st Century Business Herald
• Dongguan Times
• Guangzhou Daily
• Guangzhou Metro Daily
• Guangzhou Morning Post
• Information Times
• Panyu Daily
• Shenzhen Daily

• Peninsula City News
• Peninsula Morning News
• Shenyang Wanbao
• Times Business Daily
• Shaanxi Daily
• Sanqin Daily
• Chinese Business View
• Xi’an Daily
• Xi’an Evening News
• Sunshine Daily
• Tongchuan Daily

• Shenzhen Dushi News
• Shenzhen Economic Daily
• Shenzhen Evening News
• Shenzhen Special Zone Daily
• Shenzhen Youth News
• Southern Daily
• Southern Metropolis Daily
• Southern Weekly
• Xin Kuai Bao
• Yangcheng Evening News
• Zhongshan Daily
• Guangxi Daily
• Guizhou Business Daily
• Guizhou Daily
• Guizhou Provincial
• Huaxi City Daily
• Haikou Evening News
• Hainan Daily
• Nanguo Metropolis Daily
• Hebei Daily – CCP official paper
• Hebei Youth Daily
• Shijiazhuang Daily
• Yanzhao Evening Post
• Yanzhao Metropolis Daily
• Harbin Daily
• Heilongjiang Morning Post
• Central Railway News
• Dahe Newspaper
• Luoyang Daily
• Chutian Metro Daily
• Hubei News
• Wuhan Evening News
• Wuhan Morning News
• Xianning Daily
• Changsha Evening News
• Hunan Daily
• Sanxiang Metro News
• Xiaoxiang Morning News
• Hohhot Evening Post
• Hohhot Morning Post
• Hulunbeir Daily
• Inner Mongolia Daily
• Northern News Daily
• Northern Family Daily
• Wuxi Daily – Wuxi
• Xinhua Daily
• Yangtse Evening Post – Nanjing
• Yangzhou Ribao
• Nanjing Morning Post
• Information Daily
• Jiangnan newspaper
• Jiangxi Daily
• China Jilin
• Jilin News
• Today New
• Dalian Daily
• Dalian Evening News
• Liaoning Daily
• Liaoning Farmer
• North Morning News

• Baoji Daily
• Xianyang Daily
• Weinan Daily
• Dazhong Daily
• Jinan Daily
• Jinan Times – daily
• Life Daily
• Qilu Evening News
• Qingdao Daily
• Qingdao Globe
• Qingdao News
• Shanxi Daily
• Chengdu Economic Daily
• Sichuan Daily
• Trust Post
• Jin Wanbao
• Tianjin Ribao
• Lasa Evening News
• Tibet Broadcast
• Tibet Daily
• Qapqal News
• Xinjiang Daily
• Xinjiang Economic Daily
• Xinjiang Newspaper
• Qianjiang Evening News
• Zhejiang Daily
• China Business
• China Business News
• China Economic Times (Zhongguo Jingji Shibao)
• China Financial News
• China Stock News
• Chinese Business View
• International Business Times (HK English)
• National Business Daily
• Xinhua Business Weekly
• China Information World
• China PC News
• IT Business Information
• IT Management
• PC Professional China
• PC World
• Programming and Maintenance
• Oriental Sports Daily
• Soccer News
• Sports China
• Titan Sports
• Hong Kong Commercial Daily (香港商報)
• Hong Kong Economic Journal (信報財經新聞)
• Hong Kong Economic Times (香港經濟日報)
• Kung Kao Po (公教報)
• Ming Pao (明報)
• Oriental Daily News (東方日報)
• Passion Times (熱血時報)
• Sing Pao Daily News (成報)
• Sing Tao Daily (星島日報)
• Ta Kung Pao (大公報)
• Wen Wei Po (文匯報)
• The Epoch Times (大紀元時報)

• Dot Dot News (點新聞)
• HK01 (香港01)
• am730
• Headline Daily (頭條日報)
• Vision Times (看中国)
• Career Times
• China Daily Hong Kong Edition
• South China Morning Post
• The Sunday Morning Post
• Young Post
• The Standard
• Sunday Examiner (Roman Catholic)
• Hong Kong Free Press
• Asia Times
• Hong Kong Post japanese
• Suara
• Jiefang Daily (Liberation Daily)
• Shanghai Daily
• Shanghai Evening Post & Mercury
• Shanghai Morning Post
• Shanghai Post
• Shanghai Star
• Oriental Morning Post
• Wen Hui Bao
• Wenhui Book Review
• Xinmin Evening News (Xinmin Wanbao)
• Youth Daily
• Yunnan Daily
• Chuncheng Evening News
• Yunnan Economic Daily
• Nations Times
• Dianchi Morning News
• Dianzhong New Area News
• Yunnan Tourism & Culture Times
• Yunnan Information
• Yunnan Legal System
• Kunming Daily
• City Times
• Qujing Daily
• Yuxi Daily
• Baoshan Daily
• Zhaotong Daily
• Lijiang Daily
• Pu’er Daily
• Lincang Daily
• Chuxiong Daily
• Honghe Daily
• Wenshan Daily
• Qidu Evening Post
• Xishuangbanna News
• Dali Daily
• Dehong Unity News
• Pauk-Phaw
• Nujiang News
• Diqing Daily

Newspapers of Iran:

• آسیا روزنامه اقتصادی
• آذربایجان (روزنامه چاپ تبریز)
• آرمان امروز
• آفتاب یزد
• آفرینش
• اتحاد ملت
• ابرار
• ابرار اقتصادی
• ابرار ورزشی
• اطلاعات
• اطلاعات روز
• اعتماد
• افتخار
• انتخاب
• ایران
• ایران فردا
• بامداد
• بانی‌فیلم
• توس

• تابناک
• تماشا
• تهران تایمز
• جام جم
• جامعه
• جمهوری اسلامی
• جوان
• جهان صنعت
• حیات نو
• خبر جنوب
• خبر ورزشی
• خراسان
• خرداد
• خورشید
• دنیای اقتصاد
• دنیای حقوق
• راه مردم
• رسالت
• روزان
• زن
• شرق

• شهرآرا
• شهروند
• شیرازنوین
• صبح امروز خراسان رضوی
• عصر آزادگان
• عصر رسانه
• عصر ما
• فرهیختگان
• قانون
• قدس
• کسب و کار
• کلید
• گسترش تجارت
• گسترش صنعت
• کیهان
• مردم امروز
• مردم سالاری
• مواجهه اقتصادی
• وطن امروز
• نسل فردا
• نوروز

• نیم نگاه
• هفت صبح
• صبح امروز
• همبستگی
• همشهری
• هم میهن
• یاس نو
• هفته‌نامه شهروند
• روزنامه امین
• ایران سپید
• ایران دیلی
• اقتصاد کیش
• سراج
• یاقوت وطن

• ستاره صبح
• سرمایه
• ستاره ایران
• سلام
• سیاست روز

Help Me !

If you can help me, please let me know through the form below and I will contact you

  Export.gildadate@gmail.com

  Phone Number: 00989132896373

  Whatsapp: +989132896373

  Gilda's Blog

  iran dates
  iran dates

  Undoubtedly, Iranian dates are among the highest quality and most delicious dates in the world. Gilda is the largest exporter of Iranian dates to the world. iran dates company Gilda Date ...

  16 March 2021
  50899
  Iran Dates Supplier
  Iran Dates Supplier

  One of the Iranian Dates Suppliers is Gilda Date Company. Gilda has the ability to supply a variety of Iranian dates with its own refrigerator. Iranian dates are one of the ...

  15 March 2021
  50986
  When is the best time to eat dates?
  When is the best time to eat dates?

  Dates are the fruits of the date palm tree. Because of dates benefits and healthiness, exporting dates play a significant role in the economy in Iran. There are different ...

  28 September 2020
  60904
  Dates benefits
  Dates benefits

  Dates are the fruit of the date palm tree, which is grown in many tropical regions of the IRAN ( Kerman, Bam, Khuzestan, Jahrom,…). They have made their way ...

  8 September 2020
  62351
  ×
  Do you have any question? Talk to us!
  Start the conversation
  Hi! To chat on WhatsApp, select the support staff you want to talk to